Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

DEJONCKHEERE.

Oostnieuwkerksesteenweg 136
8800 Roeselare

Telefoon: 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be


Christophe Dejonckheere
Christophe Dejonckheere
Concessiehouder
Leen Desmet
Leen Desmet
Directie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be
Jan Hendriks
Jan Hendriks
Operationeel Directeur

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be


Isabelle Carlier
Isabelle Carlier
Verantwoordelijke naverkoop


Elien Willaert
Elien Willaert
Receptie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be
Maité Viaene
Maité Viaene
Receptie Verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: maite.viaene@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: maite.viaene@dejonckheere.net.bmw.be
Peter Destadsbader
Peter Destadsbader
Verkoop nieuwe wagens
David Dufoor
David Dufoor
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be
Bruno Couckuyt
Bruno Couckuyt
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bruno.couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bruno.couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Davy Heffinck
Davy Heffinck
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Davy.heffinck@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Davy.heffinck@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Jakob Lepoudre
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be
Nicolas Verstraete
Nicolas Verstraete
Verkoop nieuwe wagens
Tom Deschryver
Tom Deschryver
Fleet Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be
Stijn Maertens
Stijn Maertens
Product Genius

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: stijn.maertens@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: stijn.maertens@dejonckheere.net.bmw.be


Jakob Lepoudre
Jakob Lepoudre
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be


Pierre Adyns
Pierre Adyns
Used Car Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be
Andries Madou
Andries Madou
Coördinator Used Car

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be
Thomas Verplancke
Thomas Verplancke
Verkoop Tweedehands
Thijs Doubbel
Thijs Doubbel
Verkoop Tweedehands
Emile Ghyssel
Emile Ghyssel
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: emile.ghyssel@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: emile.ghyssel@dejonckheere.net.bmw.be
Louis Ghekiere
Louis Ghekiere
Verkoop Tweedehands


Bjorn Vanwest
Bjorn Vanwest
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be
Xavier Ranson
Xavier Ranson
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be
Angelino Vermeulen
Angelino Vermeulen
Receptie onderhoud en herstellingen
Virginie Cassiers
Virginie Cassiers
Receptie onderhoud en herstellingen


Leander Lapauw
Leander Lapauw
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be
Geoffrey Callewaert
Geoffrey Callewaert
Receptie Carrosserie
Inge Vandenbroucke
Inge Vandenbroucke
Receptie carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be


Jan Callens
Jan Callens
Werkplaatsleider

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be


Kris Vandamme
Kris Vandamme
Hoofdmagazijnier

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be
Andy Vandoorne
Andy Vandoorne
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be
Christophe Mortier
Christophe Mortier
Magazijn
Robbe Wyffels
Robbe Wyffels
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Robbe.Wyffels@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Robbe.Wyffels@dejonckheere.net.bmw.be


No Image
Bart Verhelst
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bart.verhelst@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bart.verhelst@dejonckheere.net.bmw.be
Sofie Van Neste
Sofie Van Neste
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: sofie.van-neste@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: sofie.van-neste@dejonckheere.net.bmw.be


Charlotte Dael
Charlotte Dael
Management Assistant / HR

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: charlotte.dael@dejonckheere.group

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: charlotte.dael@dejonckheere.group
Martine Vandoorne
Martine Vandoorne
Administratie verkoop
lisa
Lisa Oplinus
Administratie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.Oplinus@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.Oplinus@dejonckheere.net.bmw.be
Caroline Vandeputte
Caroline Vandeputte
Facturatie naverkoop
Elise Verfaillie
Elise Verfaillie
Marketingverantwoordelijke
Pauline Defour
Pauline Defour
Administratie Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: pauline.defour@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: pauline.defour@dejonckheere.net.bmw.be

Receptie Verkoop

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:15 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Receptie Tweedehands

Oostnieuwkerkesteenweg 132
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Receptie Onderhoud

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Werkplaats

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Za : 08:30 - 12:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top