Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

DEJONCKHEERE.

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Telefoon: 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Christophe Dejonckheere
Christophe Dejonckheere
Concessiehouder
Leen Desmet
Leen Desmet
Directie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be
Jan Hendriks
Jan Hendriks
Operationeel Directeur

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be


Isabelle Carlier
Isabelle Carlier
Verantwoordelijke naverkoop


No Image
Elien Willaert
Receptie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be
Peter Destadsbader
Peter Destadsbader
Verkoop nieuwe wagens
David Dufoor
David Dufoor
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be
Bruno Couckuyt
Bruno Couckuyt
Sales i Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Jakob Lepoudre
Verkoop BMW i

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be
Nicolas Verstraete
Nicolas Verstraete
Verkoop nieuwe wagens
Tom Deschryver
Tom Deschryver
Fleet

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be
Stijn Maertens
Stijn Maertens
Product Genius

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: stijn.maertens@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: stijn.maertens@dejonckheere.net.bmw.be


Bruno Couckuyt
Bruno Couckuyt
Sales i Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Jakob Lepoudre
Verkoop BMW i

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be


No Image
Pierre Adyns
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Thomas Verplancke
Verkoop Tweedehands
Emile Ghyssel
Emile Ghyssel
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: emile.ghyssel@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: emile.ghyssel@dejonckheere.net.bmw.be
No image
Thijs Doubbel
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: thijs.doubbel@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: thijs.doubbel@dejonckheere.net.bmw.be
Louis Ghekiere
Louis Ghekiere
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: louis.ghekiere@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: louis.ghekiere@dejonckheere.net.bmw.be


Bjorn Vanwest
Bjorn Vanwest
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Xavier Ranson
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be
Angelino Vermeulen
Angelino Vermeulen
Receptie onderhoud en herstellingen
Virginie Cassiers
Virginie Cassiers
Receptie onderhoud en herstellingen


Leander Lapauw
Leander Lapauw
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Inge Vandenbroucke
Receptie carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be
Geoffrey
Geoffrey Callewaert
Receptie carrosserie


Jan Callens
Jan Callens
Werkplaatsleider

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be


Kris Vandamme
Kris Vandamme
Hoofdmagazijnier

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be
Andy Vandoorne
Andy Vandoorne
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Christophe Mortier
Magazijn
Robbe
Robbe Wyffels
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Robbe.Wyffels@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Robbe.Wyffels@dejonckheere.net.bmw.be


No Image
Bart Verhelst
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bart.Verhelst@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bart.Verhelst@dejonckheere.net.bmw.be
Ilse Vandesteene
Ilse Vandesteene
Boekhouding


Charlotte Dael
Charlotte Dael
Management assistant / Marketing

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: charlotte.dael@dejonckheere.group

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: charlotte.dael@dejonckheere.group
Martine Vandoorne
Martine Vandoorne
Administratie verkoop
Lisa Oplinus
Lisa Oplinus
Administratie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.Oplinus@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.Oplinus@dejonckheere.net.bmw.be
Caroline Vandeputte
Caroline Vandeputte
Facturatie naverkoop
Elise Verfaillie
Elise Verfaillie
Marketingverantwoordelijke

Receptie Verkoop

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:15 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Receptie Tweedehands

Oostnieuwkerkesteenweg 132
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Receptie Onderhoud

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Werkplaats

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Za : 08:30 - 12:00

BMW Dejonckheere N.V.

Oostnieuwkerksesteenweg 136, 8800 Roeselare, Belgique
Oostnieuwkerksesteenweg 136,
8800 Roeselare, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top