Skip to main content

BMW DEJONCKHEERE

PART OF DEJONCKHEERE GROUP

Oostnieuwkerksesteenweg 136
8800 Roeselare

Telefoon: 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

BTW: BE 0420.313.173


Christophe Dejonckheere
Christophe Dejonckheere
Concessiehouder
Leen
Leen Desmet
Directie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be
Jan Hendriks
Jan Hendriks
Operationeel Directeur

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be


Nicolas Verstraete
Nicolas Verstraete
Sales Manager
Tom Deschryver
Tom Deschryver
Fleet Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be
Peter Destadsbaeder
Peter Destadsbader
Sales Advisor
David Dufoor
David Dufoor
Sales Advisor

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be
Davy Heffinck
Davy Heffinck
Sales Advisor

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Davy.heffinck@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Davy.heffinck@dejonckheere.net.bmw.be
Nathan Verschelden
Nathan Verschelden
Sales Advisor
Maxim Hendriks
Maxim Hendriks
Sales Advisor
Stijn Maertens
Stijn Maertens
Product Genius
Gianni Van Hoeck
Gianni Van Hoeck
Afleveraar

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: gianni.vanhoeck@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: gianni.vanhoeck@dejonckheere.net.bmw.be
Elien Willaert
Elien Willaert
Receptie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be
Lauren Loverie
Lauren Loverie
Receptie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: lauren.loverie@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: lauren.loverie@dejonckheere.net.bmw.be


Pierre Adyns
Pierre Adyns
Used Car Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be
Andries Madou
Andries Madou
Coördinator Used Car

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be
Thomas Verplancke
Thomas Verplancke
Sales Advisor
Louis Ghekiere
Louis Ghekiere
Sales Advisor
Geoffrey Callewaert
Geoffrey Callewaert
Sales Advisor
Pauline Defour
Pauline Defour
Administratie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: pauline.defour@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: pauline.defour@dejonckheere.net.bmw.be
Stan Vanhoutte
Stan Vanhoutte
Product Genius

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: stan.vanhoutte@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: stan.vanhoutte@dejonckheere.net.bmw.be


Yannick Lamont
Yannick Lamont
Verantwoordelijke Rent Solutions

Contact

Tel: 051 22 70 22 051 22 70 22
Email: yannick@rent-solutions.be
Rent Solutions

Contact

Tel: 051 22 70 22 051 22 70 22
Email: yannick@rent-solutions.be
Rent Solutions
Thibaut Lecointre
Thibaut Lecointre
Medewerker Rent Solutions

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
Email: thibaut@rent-solutions.be
Rent Solutions

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
Email: thibaut@rent-solutions.be
Rent Solutions


Isabelle Carlier
Isabelle Carlier
Verantwoordelijke naverkoop
Lisa Oplinus
Lisa Oplinus
Administratie naverkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.oplinus@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.oplinus@dejonckheere.net.bmw.be


Virginie Cassiers
Virginie Cassiers
Service Advisor
Bjorn Vanwest
Bjorn Vanwest
Service Advisor

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bjorn.vanwest@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bjorn.vanwest@dejonckheere.net.bmw.be
Service Advisor
Xavier Ranson
Service Advisor

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: xavier.ranson@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: xavier.ranson@dejonckheere.net.bmw.be
Robin Verniest
Robin Verniest
Service Advisor

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: robin.verniest@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: robin.verniest@dejonckheere.net.bmw.be


Leander Lapauw
Leander Lapauw
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: leander.lapauw@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: leander.lapauw@dejonckheere.net.bmw.be
Inge Vandenbroucke
Inge Vandenbroucke
Receptie carrosserie
Louis Cappelle
Louis Cappelle
Receptie carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: louis.cappelle@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: louis.cappelle@dejonckheere.net.bmw.be
Jarno Pollet
Jarno Pollet
Receptie carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: jarno.pollet@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: jarno.pollet@dejonckheere.net.bmw.be


Jan Callens
Jan Callens
Werkplaatsleider

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be


Kris Vandamme
Kris Vandamme
Hoofdmagazijnier werkplaats

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: kris.vandamme@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: kris.vandamme@dejonckheere.net.bmw.be
Andy Vandoorne
Andy Vandoorne
Hoofdmagazijnier carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: andy.vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: andy.vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be
Christophe Mortier
Christophe Mortier
Magazijnier
Robbe Wyffels
Robbe Wyffels
Magazijnier

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: robbe.wyffels@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: robbe.wyffels@dejonckheere.net.bmw.be


Bart Verhelst
Bart Verhelst
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bart.verhelst@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: bart.verhelst@dejonckheere.net.bmw.be
Jonas Houthaeve
Jonas Houthaeve
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: jonas.houthaeve@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: jonas.houthaeve@dejonckheere.net.bmw.be
Alisa Cardoen
Alisa Cardoen
Facturatie verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
Email: alisa.cardoen@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
Email: alisa.cardoen@dejonckheere.net.bmw.be
Caroline Vandeputte
Caroline Vandeputte
Facturatie naverkoop


Charlotte Dael
Charlotte Dael
Management Assistant

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: charlotte.dael@dejonckheere.group

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: charlotte.dael@dejonckheere.group
Justine
Justine Tamsin
Marketingcoördinator

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail justine.tamsin@dejonckheere.group

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail justine.tamsin@dejonckheere.group
Kenneth
Kenneth Benoot
HR Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail kenneth.benoot@dejonckheere.group

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail kenneth.benoot@dejonckheere.group
Tine Pacco
Tine Pacco
HR Officer

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: tine.pacco@dejonckheere.group

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: tine.pacco@dejonckheere.group

Receptie Verkoop

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:15 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Receptie Tweedehands

Oostnieuwkerkesteenweg 132
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Receptie Onderhoud

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : lisa.oplinus@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Werkplaats

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : lisa.oplinus@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Za : 08:30 - 12:00

Carrosserie

Oostnieuwkerksesteenweg 132
8800 Roeselare

Contact

Tel: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top