Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Dejonckheere.

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Telefoon: 051 227022
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Christophe Dejonckheere
Christophe Dejonckheere
Concessiehouder
Leen Desmet
Leen Desmet
Directie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be


Isabelle Carlier
Isabelle Carlier
Verantwoordelijke naverkoop


Jan Hendriks
Jan Hendriks
Sales Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be
Lisa Oplinus
Lisa Oplinus
Receptie & Administratie Verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.Oplinus@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Lisa.Oplinus@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Elien Willaert
Receptie & Administratie Verkoop

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Elien.Willaert@dejonckheere.net.bmw.be
Peter Destadsbader
Peter Destadsbader
Verkoop nieuwe wagens
David Dufoor
David Dufoor
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be
Bruno Couckuyt
Bruno Couckuyt
Sales i Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Jakob Lepoudre
Verkoop BMW i

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be
Nicolas Verstraete
Nicolas Verstraete
Verkoop nieuwe wagens
Charlotte
Charlotte Dael
Marketing Coördinator

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Charlotte.Dael@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Charlotte.Dael@dejonckheere.net.bmw.be
Tom Deschryver
Tom Deschryver
Fleet

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Tom.Deschryver@Dejonckheere.net.bmw.be


Bruno Couckuyt
Bruno Couckuyt
Sales i Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Jakob Lepoudre
Verkoop BMW i

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be


Andries Madou
Andries Madou
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Thomas Verplancke
Verkoop Tweedehands
No Image
Pierre Adyns
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw.be


Bjorn Vanwest
Bjorn Vanwest
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Xavier Ranson
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be
Angelino Vermeulen
Angelino Vermeulen
Receptie onderhoud en herstellingen
Virginie Cassiers
Virginie Cassiers
Receptie onderhoud en herstellingen


Leander Lapauw
Leander Lapauw
Receptie Carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Inge Vandenbroucke
Receptie carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be


Jurgen
Jurgen Vanderhaeghe
Werkplaatsleider
Jan Callens
Jan Callens
Werkplaatsleider

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-Mail: Jan.Callens@dejonckheere.net.bmw.be


Kris Vandamme
Kris Vandamme
Hoofdmagazijnier

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be
Andy Vandoorne
Andy Vandoorne
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be
No Image
Christophe Mortier
Magazijn
Robbe
Robbe Wyffels
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Robbe.Wyffels@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Robbe.Wyffels@dejonckheere.net.bmw.be


No Image
Bart Verhelst
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bart.Verhelst@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bart.Verhelst@dejonckheere.net.bmw.be


Martine Vandoorne
Martine Vandoorne
Caroline Vandeputte
Caroline Vandeputte
Facturatie

Receptie Verkoop

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:15 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Receptie Tweedehands

Oostnieuwkerkesteenweg 132
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Receptie Onderhoud

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Werkplaats

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Za : 08:30 - 12:00

BMW Dejonckheere N.V.

Oostnieuwkerksesteenweg 136, 8800 Roeselare, Belgique
Oostnieuwkerksesteenweg 136,
8800 Roeselare, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top